A kisfiamat az állami óvodából hoztam ide, mert ott nem figyeltek rá, nem volt szinte semmi program, folyton egymást helyettesítették. Itt bőven van személyzet, mindig van kihez fordulni. Bőségesen vannak programok, mindenfélébe belekóstolhat gyermekem. Úszás, néptánc, torna, kézműves foglalkozások, bábszínház, könyvtár látogatások, kirándulások, felsorolni is sok. Rendszeresen, félévente részletes értékelést kaptam a gyerkőcről, és ha segítségre volt szükséünk (pl logopédus) az óvoda abban is tudott segíteni. A nyugodt, boldog óvodás éveket a Bambinónak köszönhetjük.
2026-06-02 22:21:43
A kisfiamat az állami óvodából hoztam ide, mert ott nem figyeltek rá, nem volt szinte semmi program, folyton egymást helyettesítették. Itt bőven van személyzet, mindig van kihez fordulni. Bőségesen vannak programok, mindenfélébe belekóstolhat gyermekem. Úszás, néptánc, torna, kézműves foglalkozások, bábszínház, könyvtár látogatások, kirándulások, felsorolni is sok. Rendszeresen, félévente részletes értékelést kaptam a gyerkőcről, és ha segítségre volt szükséünk (pl logopédus) az óvoda abban is tudott segíteni. A nyugodt, boldog óvodás éveket a Bambinónak köszönhetjük.